dwayne johnson

Dwayne Johnson, Red Notice setinden bir fotoğraf paylaştı

Netflix’in yeni aksiyon-komedi filmi “Red Notice”in başrollerinden biri olan Dwayne Johnson, resmi Instagram hesabında film setinden bir fotoğraf paylaştı. Filmin 2021 yılı içinde Netflix üzerinden izleyiciye sunulacağını da Insagram gönderisi üzerinden söyledi

dwayne johnson red notice

“Red Notice” konusu

Film, bir Interpol ajanının, dünyanın en çok aranan sanat eseri hırsızının peşine düşmesinin hikayesini konu ediniyor. Filmin vizyon tarihi gibi ayrıntılar ise hala belirsizliğini koruyor.

Filmin başrollerinde; Wonder Woman olarak tanınan Gal Gadot, “Hızlı ve Öfkeli” ve “Jumanji” serilerinde yer almış Dwayne Johnson ve Deadpool olarak karşımıza çıkmış Ryan Reynolds bulunuyor. Aynı zamanda kadroda; Ritu Arya, Chris Diamantopoulos, Melissa Kennemore gibi isimler de yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda, daha önce de birçok kez Dwayne Johnson ile çalışmış olan Rawson Marshall Thurber oturuyor.

Dizinin bir başka başrolü olan Gal Gadot, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir röporda, pandemi döneminde film çekmenin zorluklarından bahsetmiş ve ekip arkadaşlarına saygılarını sunmuştu. Filmin ne zaman izleyici ile buluşacağı bilinmese de 2021 yılında Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.