valeria

Valeria dizisi 2. sezon onayı aldı!

Netflix’in İspanya yapımı Valeria dizisi 2. sezon onayı aldı

Netflix, son zamanlarda pek çok İspanyol yapımı dizi ve film yayımlamaya başladı. Dünyanın birçok yerinde olduğu gibi ülkemizde de büyük ilgi gören bu yapımlara bir yenisi daha eklenmişti. Elisabet Benavent‘in yaklaşık 1 milyon kopya satan 5 kitaplık roman serisinden uyarlanan yeni dizi; hayatın zorluklarıyla boğuşan ve evliliğinde sorunlar yaşayan, aynı zamanda da yeni romanını yazmakla meşgul olan Valeria adlı bir yazarın hikayesini anlatıyor. Yönetmen koltuğunda Inma Torrente oturan dizi 2. sezon onayını aldı.

valeria

Dizide işinde ve evliliğinde krizler yaşayan Valeria’nın en yakın 3 arkadaşı Carmen, Lola ve Nerea ile işleri yoluna koymaya çalışmasını izliyoruz. Bu olayların yanı sıra bir de yeni kitabını yazmaya çalışan Valeria’nın hikayesi aşk, arkadaşlık, şüpheler, kalp kırıklığı, sırlar, kaygılar, neşe ve gelecek hayalleri içeriyor.

8 bölümden oluşan dizi rengarenk sahneleri, güzel kıyafetleri ve muhteşem müzikleriyle insana kendini daha iyi hissettiriyor. Dizinin başrollerinde Diana Gomez (Valeria), Silma Lopez (Lola), Teresa Riott (Nerea) ve Paula Malia (Carmen) yer alıyor. Oyunculukları ve senaryosu oldukça başarılı olan bu dizi hakkında izlemesi keyifli çerezlik bir dizi diyebiliriz.

Dizi ile ilgili yeni gelişmeler için sitemizi takip edebilirsiniz.

Dizinin ilk sezon fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.