valeria

Valeria 1. sezonu ile yayımda

Merakla beklenen Netflix’in yeni dizisi Valeria, 1. sezonu ile izleyiciyle buluştu.

Valeria

Netflix, son zamanlarda pek çok İspanyol yapımı dizi ve film yayımlamıştı. Dünyanın birçok yerinde olduğu gibi ülkemizde de büyük ilgi gören bu yapımlara bir yenisi daha eklendi. Elisabet Benavent‘in yaklaşık 1 milyon kopya satan 5 kitaplık roman serisinden uyarlanan yeni dizi; hayatın zorluklarıyla boğuşan ve evliliğinde sorunlar yaşayan, aynı zamanda da yeni romanını yazmakla meşgul olan Valeria adlı bir yazarın hikayesini anlatıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Inma Torrente oturuyor.

Fragmanının yayımlandığı günden bu yana merakla beklenen dizide; işinde ve evliliğinde krizler yaşayan Valeria’nın en yakın 3 arkadaşı Carmen, Lola ve Nerea ile işleri yoluna koymaya çalışmasını izleyeceğiz. Bu olayların yanı sıra bir de yeni kitabını yazmaya çalışan Valeria’nın hikayesi aşk, arkadaşlık, şüpheler, kalp kırıklığı, sırlar, kaygılar, neşe ve gelecek hayalleri içeriyor.

8 bölümden oluşan dizi rengarenk sahneleri, güzel kıyafetleri ve muhteşem müzikleriyle insana kendini daha iyi hissettiriyor. Dizinin başrollerinde Diana Gomez (Valeria), Silma Lopez (Lola), Teresa Riott (Nerea) ve Paula Malia (Carmen) yer alıyor. Oyunculukları ve senaryosu çok başarılı olan bu dizi hakkında izlemesi keyifli çerezlik bir dizi diyebiliriz.

Daha önce izlemediyseniz aşağıdan fragmana da göz atabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.