John Wick senaristi Derek Kolstad, Time Agent filmini uyarlıyor

derek kolstad seyrederiz

John Wick’in yaratıcısından yeni bir film geliyor: Time Agent

John Wick” serisinin senaristi Derek Kolstad, Güney Kore kısa filmi “Time Agent”ın uyarlanması için Davis Entertainment, Black Label Media ve Gunpowder & Sky’s Dust ile işbirliği yapıyor.”

images 2020 08 18T203421.271

Jude Chun tarafından yazılan ve yönetilen “Time Agent“; başlangıçta 2018’de Dust tarafından piyasaya sürüldü ve geleceği kurtarmak için geçmişe seyahat eden, zaman çizelgesinde zar zor algılanabilir ancak çok etkili değişiklikler yapan bir ajanın hikayesini anlatıyor. Ajan, görevi sırasında intihar etmek üzere olan bir kıza rastlayana ve yanlışlıkla hayatını kurtarana kadar yalnız bir ajana uyan şekilde, tam bir izolasyon içinde yaşamaktadır.

Kolstad,”Kısa olanı gördüğüm andan itibaren, tam olarak gerçekleşmeye istekli olan ilk konsept içinde gizlenmiş geniş ve keşfedilmemiş bir dünyayı tanıdım ” dedi. Sonra da “Neyse ki, Gunpowder & Sky ve Davis Entertainment’daki yaratıcı ekipler de potansiyeli gördü ve bunun için benzer bir vizyon paylaştı. Dostum, bunu hayata geçirmek adına daha fazla yardım etmek için heyecanlıyım.” diye ekledi.

MV5BY2FiYWRmYjYtNGUzNi00ZDVhLWJmZWUtZWY1ODliYmJlZWViXkEyXkFqcGdeQXVyOTAzMzk2Ng@@. V1 SX1777 CR001777999 AL

Filmin oyuncu kadrosu ya da kimin yöneteceği hakkında ise kesin bilgiler henüz bulunmamakta. Ancak Kolstad’ın yarattığı John Wick evreni göz önünde bulundurulursa, güzel bir uyarlama bizi bekliyor diyebiliriz. Filmle ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
bay yanlış

Bay Yanlış 8. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Sonraki
Utopia

Utopia dizisinden yeni fragman yayımlandı