Şeref Bey

Şeref Bey dizisinden ilk görsel yayımlandı

Şahsiyet, Kış Uykusu, Masum gibi yapımlarda yer alan, Emmy ödüllü Haluk Bilginer, Acul Ilıcalı’nın yeni online içerik platformu Exxen için çekilen Şeref Bey dizisinin başrolünde yer alacak. Dizi ile ilgili ilk haberleri geçtiğimiz haftalarda almıştık. Bugün ise diziden ilk poster yayımlandı.

Şeref Bey

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda sorulan soruları yanıtlamış ve yeni dijital platformu Exxen ile ilgili detayları da burada paylaşmıştı. “Çok iddialı bir platformla geliyoruz. Televizyonculukta hayallerimizi gerçekleştirecek noktada değiliz.” ifadesini kullanmıştı. Platformda şu an için Türkiye’nin en iyi modellerinin seçileceği bir program ve çeşitli belgesel içeriklerinin olduğunu da sözlerine ekledi. Yeni yerli platformun içeriği, genel olarak yarışma programlarından oluşacak.

Şeref Bey hakkında tüm bildiklerimiz

Dizinin 10 bölümden oluşacağını ve komedi türünde olacağını biliyoruz ancak konusu ile ilgili herhangi bir bilgiye sahip değiliz. Most Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Yusuf Reha Alp kaleme alıyor. Daha önce de Haluk Bilginer ile çalışmış olan Ali Atay ise senaryo danışmanı olarak yer alıyor. Online içerik platformu, 1 Ocak 2121 tarihinde izleyiciye sunulacak. Dizinin çıkış tarihi ile ilgili kesin bir bilgi olmasa da platformun ilk yapımlarından biri olacak gibi duruyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.