The Old Guard

The Old Guard şimdi Netflix’te

The Old Guard yayımlandı!

Başrolünde Charlize Theron‘un bulunduğu fantastik aksiyon türündeki “The Old Guard” filminin ilk fragmanı geçtiğimiz ay yayımlanmıştı ve şimdi de merakla beklenen film platformdaki yerini aldı.

Leandro Fernandez ve Greg Rucka’nın aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanan ve ölümsüzlüğün göründüğünden daha zor olduğunu gösteren, cesur ve aksiyon dolu bir öyküye sahiplik eden film Netflix’te yayında.

The Old Guard

The Old Guard konusu ve oyuncu kadrosu:

Mitolojik ögelerden beslenen ve bir grafik roman uyarlaması olan film, bu yaza damgasını vuracak aksiyon filmlerinden biri olacak gibi görünüyor.

The Old Guard, esrarengiz bir kadının liderlik ettiği bir grup paralı askerin hikâyesini konu alıyor. Bu paralı asker grubunu diğerlerinden ayıran özelliği ise asırlardır yaşayan ölümsüzlerden oluşması. Grup üyeleri için sonsuz hayatın heyecanı gitgide azalırken, daha önce tanımadıkları bir ölümsüzün ortaya çıkması, bu paralı asker grubunu beklemedikleri bir maceraya sürükleyecek.

The old guard
Filmin baş rolünde Charlize Theron bulunuyor. Kadroda ona Madding Crowd ve Rust and Bone gibi filmlerle tanınan Matthias Schoenaerts, Mistress of Evil’de izlediğimiz Chiwetel Ejiofor, Harry Melling, Marwan Kenzari, Natacha Karam, Kiki Layne gibi isimler eşlik ediyor.

Merakla beklenen filmin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.