transformers war for cybertron trilogy siege trailer optimus pri 1208189 1280x0 1

Netflix’in yeni Transformers üçlemesinden ilk fragman geldi

Transformers: War For Cybertron üçlemesinin ilk fragmanı yayımlandı

Son güncelleme:

Gün geçtikçe artan animasyon Netflix yapımlarına bir yenisi daha eklendi. Netflix yayın tarihi tam belli olmayan ama 2020 yılı içinde yayımlanacak yeni bir Transformers üçlemesi ile karşımıza çıkmayı planlıyor.

Aslında Japonya için tasarlanmış olan dönüştürülebilen oyuncakların, Amerika Birleşik Devletleri’ne pazarlanan ve yeniden markalaştırılan Transformers’ın animasyon türüne çok da uzak olduğunu söyleyemeyiz.

Transformers: War For Cybertron: Siege; Netflix, Hasbro ve Rooster Teeth tarafından üretilecek. Hasbro telif haklarının ve oyuncakların sahibi iken Rooster Teeth ise başka bir animasyon yapım stüdyosu.

Hasbro’nun tasarımcısı yaptığı açıklamalarda yeni serinin çok heyecan verici olduğundan bahsetmişti.

Geçtiğimiz saatlerde fragmanı yayımlanan Transformers: War For Cybertron: Siego’nun yayım tarihi tam olarak belli değil. Yayımlanan ilk fragmana aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Sizce yeni Transformers üçlemesi nasıl olacak? Eski seriler nasıldı? Bu seri de diğer seriler gibi başarıya ulaşabilecek mi?

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
The Lord of the Rings
The Lord of the Rings serisi anime oluyor