Transformers: War for Cybertron

Transformers: War for Cybertron – Earthrise fragmanı yayımlandı

Netflix’in gün geçtikçe artan animasyon yapımlarına bir yenisi daha ekleniyor. Yaklaşık bir yıl önce yayımlanan bir  fragmanda, Transformers: War for Cybertron adlı yeni bir üçlemenin geleceği duyurulmuştu. 2020 yılında yayımlanacağı bilinen ikinci filmin yayın tarihi ise belirsizdi. Geçtiğimiz dakikalarda yayımlanan fragman ile bu tarih de kesinlik kazandı. Animasyon filmi, 30 Aralık 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Geçtiğimiz aylarda Hasbro’nun tasarımcısı, yaptığı açıklamalarda yeni serinin çok heyecan verici olduğundan bahsetmişti.

Transformers: War for Cybertron

Transformers: War for Cybertron – Earthrise konusu

Netflix’in film ile ilgili resmi açıklaması ise şu şekilde:

Allspark’ın kaybolması, Ark’ın ise uzayın derinliklerinde mahsur kalması ile Optimus Prime ve hayatta kalan Autobotlar umutsuzca zamana karşı yarışırlar. Üstelik bu sırada Paralı Askerler adlı bağımsız bir Transformers grubuyla ve aynı zamanda çaresiz Megatron’un gazabıyla başa çıkmaları gerekmektedir. Transformers: War for Cybertron: Dünya’nın Doğuşu, 30 Aralık’ta yalnızca Netflix’te.

Bu ayın sonlarında yayımlanacak olan animasyon filminin resmi fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.