WandaVision

Tom Holland, WandaVision hakkında konuştu

Bilindiği üzere Disney Plus tarafından yapılan Marvel yapımlarından ilki olan WandaVision dizisi, geçtiğimiz haftalarda izleyiciler ile buluştu ve şimdi ise sezon finaline adım adım ilerliyor. Bugün ise Marvel evreninde Spider-Man karakteri ile önemli bir yere sahip olan Tom Holland, dizi hakkında konuştu.

WandaVision

WandaVision, Tom Holland’ın favori Marvel yapımı olmuş

Ünlü oyuncu, dizi hakkındaki görüşlerini şunları söyleyerek belirtti:

“WandaVision dizisine tamamı ile kafayı takmış durumdayım. Şimdiye kadarki en beğendiğim Marvel yapımı oldu. Bu diziye bayılıyorum. Dizi, setteki cumartesi günlerimi ele geçirdi. Hafta sonları da çalışıyoruz ve her cumartesi günü setteki herkes diziyi konuşuyor, teorilerini paylaşıyor. Her hafta yeni bölüm fikrini getirmeleri çok iyi oldu. Yeni bölümü beklemeyi seviyorum. Elizabeth Olsen da kesinlikle inanılmaz. Farklı türde oyunculuklara geçiş yapışı harika. Ayrıca çok komik, gerçekten çok komik. Geçen bölümde Paul bir röportaj veriyordu. Resmen kahkahalar ile güldüm. Çok komikti. O da çok başarılı. İkisi de öyle. Diziyi gerçekten çok sevdim.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.