spider-man 3

Tom Holland, Spider-Man 3 hakkında konuştu

Marvel ve Sony’nin ortak yapımı olacak Sider-Man 3, Marvel’ın en çok beklenen filmleri arasında yer alıyor. Filmin başrol oyuncusu Tom Holland da serinin 3. filmi ve Tobey Maguire ile Andrew Garfield dedikoduları hakkında konuştu.

Tom Holland, Spider-Man 3 filmi hakkında konuştu

Filmin oyuncu kadrosuna dahil olan yeni isimler, uzun bir süredir konuşulan paralel evrenler teorisini destekler nitelikteydi. Filmin başrol oyuncusu Tom Holland da teoriler hakkında konuştu:

“Hayır, hayır, bu filmde görünmeyecekler. Bu sırrı benden saklamadıkları sürece yer alacaklarını biliyorum en azından. Böyle büyük bir sırrı benden saklayabileceklerini de düşünmüyorum.”

spider-man 3

Spider-Man 3 hakkında bildiklerimiz

Marvel’ın geçtiğimiz haftalarda yapmış olduğu yeni açıklamaya göre merakla beklenen film, 17 Aralık 2021 günü izleyiciler ile buluşacak. Serinin 3. filminin çekimlerinin şubat ayında tamamlanması bekleniyor.

İlk iki filmde Iron Man‘e hayran olan ve onun izinden giden bir Pater Parker görünümü izlemiştik. Marvel Studios patronu Kevin Peige’e göre Spider-Man 3 filminde, mahallemizin kahramanı Peter Parker hikayesinden daha farklı bir şey izleyeceğiz. Yeni filmde, mahallenin dost canlısı süper kahramanından izler taşınacak olsa da karşımıza çıkacak olan yeni Spider Man, biraz daha özgün olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.