Spider-Man 3

Spider-Man 3 ne zaman çıkacak?

Başrolünde Tom Holland‘ın bulunduğu Marvel ve Sony’nin ortak yapımı olan Spider-Man 3 filmi ertelendi. Marvel Sinematik Evreni’nin en sevilen yapımlarından biri olan Spider-Man’ın devam halkası, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını nedeni ile ertelendi. Filmin yeni vizyon tarihi gibi detaylar ise seyirciler tarafından merak ediliyor.

Spider-Man 3

Spider-Man 3 vizyon tarihi ne?

Marvel’ın geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu yeni açıklamaya göre merakla beklenen film, 17 Aralık 2021 günü izleyiciler ile buluşacak. Serinin 3. filminin çekimlerinin şubat ayında tamamlanması bekleniyor.

Spider Man 3 filmi ne anlatacak?

İlk iki filmde Iron Man‘e hayran olan ve onun izinden giden bir Pater Parker görünümü izlemiştik. Marvel Studios patronu Kevin Peige’e göre Spider-Man 3 filminde, mahallemizin kahramanı Peter Parker hikayesinden daha farklı bir şey izleyeceğiz. Yeni filmde, mahallenin dost canlısı süper kahramanından izler taşınacak olsa da karşımıza çıkacak olan yeni Spider Man, biraz daha özgün olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.