Mission Impossible 7 çekimleri, Tom Cruise’un Koronavirüs olduğu şüphesiyle durdu

mm
Mission Impossible

Tom Cruise‘un başrolü olduğu Mission Impossible 7 filmi, salgın nedeni ile çekimleri ertelenen filmler arasında bulunuyordu. Geçtiğimiz aylarda çekimleri durdurulmuş olan filmin çekimlerine eylül ayında tekrar başlanmıştı. Ancak serinin çekimleri, bu kez Tom Cruise’un Koronavirüs olduğu şüphesi ile ertelendi. Cruise’un Koronavirüs olup olmadığı ise henüz resmi olarak açıklanmış değil.

Mission Impossible

Tom Cruise‘ün başrolünde yer aldığı Mission: Impossible 7’da; Rebecca Ferguson, Simon Pegg, Ving Rhames ve Vanessa Kirby önceki filmlerdeki rolleriyle geri dönüyor. Yeni filmde karakterlere eşlik edecek yeni isim Marvel Sinematik Evreni’nden Peggy Carter karakteriyle tanıdığımız Hayley Atwell, Nicholas Hoult’tan rolü devralarak filmin kötü karakterini canlandırması için anlaşılan Esai Morales yer alıyor.

Mission Impossible

Mission Impossible 7 ne zaman çıkacak?

Art arda çekilecek ve bir yıl arayla vizyona girecek olan yeni Mission: Impossible filmlerinin vizyon tarihleri prodüksiyona ara verilmesinin ardından kısa süre için de olsa ertelenmişti. 21 Temmuz 2021’de vizyona girmesi planlanan Mission: Impossible 7, 19 Kasım 2021’e ertelenirken 5 Ağustos 2022’de vizyona girmesi planlanan sekizinci film, 4 Kasım 2022’ye ertelenmişti. Çekimlerin yeniden durdurulmasının yeni  bir ertelenmeye yol açıp açmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Total
0
Shares
Önceki
Dash and Lily
mm

Dash and Lily dizisinden ilk fragman yayımlandı

Sonraki
Ryan Reynolds
mm

Ryan Reynolds filmleri