toyor

To Your Eternity animesi ertelendi

Yaklaşan anime To Your Eternity, virüs nedeniyle ertelendi

Saatler öncesine kadar sadece haftalar sonra gelmesini beklediğimiz yeni anime To Your Eternity, (Fumatsu no Anata e) ertelendi. Yoshitoki Oima‘nın mangasından uyarlayan serinin ilk olarak Ekim 2020’de prömiyer yapması planlanıyordu. Geçtiğimiz saatlerde yapılan duyuruya göre ise To Your Eternity için biraz daha beklememiz gerekecek.

Yapım ekibinde; Masahiko Murata yönetmen koltuğunda otururken Shinzo Fujita, Koji Yabuno ile karakter tasarımından sorumlu ve anime prodüksiyonunu yönetiyor.

svg%3E

To Your Eternity mangasının 12 cildinin tamamı, ABD’de Kodansha tarafından lisanslandı. Hikayesi ise kısaca şöyle anlatılıyor:

Kuzey Amerika’nın Arktik bölgelerindeki yalnız bir çocuk, bir gün bir kurtla karşılaşır. İkisi bu zorlu ortamda hayatta kalmak için birbirlerine güvenerek kısa sürede arkadaş olurlar. Ancak çocuğun bir geçmişi vardır. Kurt ise göründüğünden fazlasıdır…

svg%3E

To Your Eternity, Koronavirüs salgını nedeniyle Ekim 2020’den Nisan 2021’e ertelendi. Yaklaşan animenin, yeni bir ertelenme kararı olmadığı sürece Nisan 2021’den itibaren 20 bölüm yayımlanması planlanıyor.

Fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmelere ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.