İyi Günde Kötü Günde

İyi Günde Kötü Günde ne zaman başlıyor?

Star TV ekranlarında yayımlanacak olan “İyi Günde Kötü Günde“nin dizisinin ilk bölümü, seyirciler tarafından heyecanla bekleniyor. Dizinin yayın hayatına ne zaman başlayacağı gibi detaylar ise merak konusu. Bugün, merakla beklenen dizinin yayın hayatına başlayacağı tarih duyuruldu.

İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE Tüm oyuncular aynı karede | Temiz Magazin

Dizinin başrollerinde ise Kiralık Aşk dizisi ile adını büyük kitlelere duyurmuş Elçin Sangu; Tatlı Küçük Yalancılar ve Zalim İstanbul dizilerinde bulunmuş Mehmet Ozan Dolunay; Dönerse Senindir ve Fi gibi yapımlarda boy göstermiş Yasemin Allen bulunuyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda Barış Erçetin oturuyor ve dizinin senaryosu ise Aksel Bonfil ile Pelin Karamehmetoğlu tarafından kaleme alınıyor. Onur Güvenatam’ın yapımcılığını üstlendiği yeni komedi dizisi, O3 Medya tarafından izleyiciye sunulacak.

Dizi, düğün organizasyonları yapan Leyla’nın (Elçin Sangu) hikayesini anlatırken; Şenay Gürler, Derya Alabora, Nergis Kumbasar, Hakan Salınmış, Sinan Albayrak, Ali Yağcı, Deniz Işın ve Tugay Erdoğan gibi isimlerle de bizi buluşturacak.

iyi günde kötü günde

İyi Günde Kötü Günde konusu

Leyla, başarılı bir düğün organizatörü olmaya çalışmaktadır ve aldığı son iş ise kariyeri açısından önemli bir yere sahip olacaktır. Fakat bu iş ile ilgili bazı sorunları vardır. Düğününü organize etmek zorunda olduğu kişi, yıllar önce kendisini nikah masasında terk eden adamdır. Leyla’nın hikayesi, renkli bir anlatımla ekranlara taşınacak.

İyi Günde Kötü Günde ne zaman başlayacak?

Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken İyi Günde Kötü Günde dizisinin ilk bölümü, 12 Eylül Cumartesi akşamı saat 20.00’de izleyicileri ile buluşacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.