tini stossel seyrederiz 1

Tini Stoessel, “Siempre Fui Yo” dizisinde oynayacak

Disney Channel’da yayımlanan “Violetta” dizisi ile hayatımıza giren Arjantin’li aktör ve şarkıcı Tini Stoessel, yeni bir proje ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Violetta dizisinden sonra yeniden Disney ile çalışmaya hazırlanan oyuncu, “Siempre Fui Yo” isimli bir dizide yer alacak.

“Siempre Fui Yo” konusu

Müzikal türünde olacak dizi, Arjantinli bir pop yıldızının aşk hayatını konu alacak. Bir sanatçıya aşık olan pop yıldızı kendini, onunla bazı engelleri aşması gereken romantik bir yolculuğun içinde bulur. Dizi, eşsiz müzik performansları ile tamamlanıyor.

Siempre Fui Yo

Aslında dizinin çalışmalarına 9 ay önce başlanmıştı. Ancak Koronavirüs salgınının tüm sektörlerde olduğu gibi dizi sektörünü de etkilemiş olması dizinin prodüksiyonunu durdurmuştu.

Başta dizinin başrollerinde Tini Stoessel ve Sebastián Yatra ikilisinin olacağı resmi olarak onaylanmıştı. Ancak geçtiğimiz ay Sebastián Yatra, artık dizinin kadrosunda yer almayacağını açıklamıştı. Dizinin prodüksiyonlarının Koronavirüs nedeniyle gecikmesi ve 2020 sonu ile 2021 yılı için yoğun bir programı olması gerekçesi ile kadrodan ayrılmıştı.

Dizide Tini Stoessel’e kimin eşlik edeceği ve dizinin çıkış tarihi ise henüz bilinmiyor. Ancak diziye dair yeni detayların önümüzdeki dönemde duyurulması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.