Industry

“Industry” ilk sezonuyla HBO’da yayımlandı

HBO’nun dram türündeki yeni dizisi “Industry“, ilk sezonu ile platformdaki yerini aldı. Geçtiğimiz dakikalarda yayımlanan dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor ve bölümlerinin uzunluğu ise 60 dakika.

Dizi, Mickey Downi ile Konrad Kay ikilisi tarafından yaratıldı ve ilk bölümün yönetmen koltuğunda Lena Dunham oturuyor. Lena Dunham, Mickey Down, Konrad Kay, Jane Tarnter ve Lachlan Mackinnon gibi isimler ise uygulayıcı yapımcı görevini üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda; “The Fall” ve “Privates” dizilerinde boy göstermiş Conor MacNeil; “Shadowhunter” ve “The Red Tent” yapımlarında bulunmuş Will Tudor; Freya Mavor, Ken Leung, Marisa Anala gibi birçok isim bulunuyor.

industry

“Industry” dizisinin konusu

“Industry”, geleceklerini güvence altına almak için mücadele eden ve fazlasıyla hırslı olan 20’li yaşlarındaki bir grup genci konu ediniyor. Hikâye, uluslararası finans dünyasına heyecan verici bir dalış yapıyor. Dizi; bir grup gencin, Londra’daki en iyi yatırım bankalarından birinde yer alan sınırlı sayıdaki kalıcı pozisyon için ettiği rekabeti konu alıyor. Ancak kendini bu rekabete kaptıran gençlerin; meslektaş, arkadaş, sevgili ve düşman gibi ilişkilerinin sınırları bulanıklaşıyor.

Dizinin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.