Alev Alev 2. bölüm tanıtımı yayımlandı

mm
Alev Alev

Show Tv‘nin yeni dizisi Alev Alev, dikkat çekici kadrosu ve güçlü senaryosu sayesinde ilgi ile karşılandı. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği dizinin 2. bölüm tanıtım fragmanı, geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı.

Birbirinden çok farklı, güçlü üç kadının hikayesini ele alacak dizinin başrollerinde ”Avlu” ve ”1 Erkek 1 Kadın” gibi dizilerde yer almış Demet Evgar; ”Bodrum Masalı”, ”Çukur” gibi yapımlarla ön plana çıkan Dilan Çiçek Deniz ve ”Medcezir”, ”Yüksek Sosyete” gibi yapımlarda oynayan Hazar Ergüçlü bulunuyor. Onlara ise Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ve usta oyuncu Zuhal Olcay eşlik ediyor. Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği Alev Alev’in senaryosunu ise Burcu Görgün kaleme alıyor.

Alev Alev

Alev Alev 1. bölümünde neler oldu?

Cemre, aşkla evlendiği kocasının psikolojik ve fiziksel şiddetinden muzdaripken küçük kızıyla birlikte bu yaşamdan kurtulmaya çalışır. Rüya, varlıklı yaşantısında hayatın acı gerçekleri ile hiç karşılaşmamıştır ve kendi güvenlikli dünyasında yaşar. Çiçek’in ise tek arzusu evlenip mutlu bir yuva kurmaktır ve bunu hayatının merkezine alır. Ancak bu üç kadının yaşamı yaşanan bir yangın ile sonsuza kadar değişecektir. Cemre, Rüya ve Çiçek hayatlarının sıfır noktasına gelerek oldukça zorlu bir mücadele içinde kendilerini bulacaklardır.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm tanıtımını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
tini stossel seyrederiz 1
mm

Tini Stoessel, “Siempre Fui Yo” dizisinde oynayacak

Sonraki
9.75
mm

9.75 filminden ilk fragman yayımlandı