This Is Us 5. sezon fragmanı yayımlandı

this is us

20 Eylül 2016 yılından beri NBC tarafından izleyiciye sunulan “This Is Us” dizisinin 5. sezon fragmanı yayımlandı. İki saatlik bir galayla prömiyer yapacak olan yeni sezon, Kevin Pearson (Justin Heartley) ve Randall Pearson’ın (Sterling K. Brown) büyük kavgalarından bu yana ilk kez buluşmasıyla başlıyor.

Geçtiğimiz aylarda NBC, yeni sezondaki şovlarının yayın tarihini duyurmuştu. Yapılan eski duyuruya göre, dizinin yeni sezonunun 11 Kasım 2020 tarihinde izleyici ile buluşması gerekiyordu. Birçok şov, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden ertelenmişti. Ancak “This Is Us” dizisinin yeni sezon tarihi erkene alındı.

this is us

“This Is Us” 5. sezon ne zaman?

11 Kasım 2020 olması beklenen yayın tarihi, diğer yapımların da geç başlayacak olması gerekçesiyle erkene alındı. Yapılan yeni duyuruya göre dizinin 5. sezon tarihi 27 Ekim 2020 olarak belirlendi. Sinema dünyasından “Black Widow” ve “The Eternals” gibi ertelenme haberlerinden sonra yapılan bu duyuru, birçok hayranı oldukça memnun etti. Ayrıca yayın tarihindeki değişiklik, NBC’nin de olumlu etkilenmesine yol açacak.

Dizinin 5. sezon fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
don't look up

Don’t Look Up oyuncu kadrosu belli oldu

Sonraki
Sen Çal Kapımı
mm

Sen Çal Kapımı 15. bölüm fragmanı yayımlandı