Don’t Look Up oyuncu kadrosu belli oldu

don't look up

Geçtiğimiz ay, “Don’t Look Up” filminin başrolleri beli olmuştu. Jennifer Lawrence ve Cate Blanchett‘ın başrol olacağı filmin, Netflix tarafından satın alındığını da öğrenmiştik. Normalde filmin çekimleri, 2020 yılının Nisan ayında başlayacaktı ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs pandemisi yüzünden 2020 yılının Kasım ayına ertelendi. Şimdi de filmin oyuncu kadrosundaki diğer isimler belli oldu.

don't look up

“Don’t Look Up” kadrosundaki yeni isimler

Jennifer Lawrence ve Cate Blanchett’ın başrol olduğu filmin kadrosuna yeni katılan isimler oldukça dikkat çekti.

Filmin oyuncu kadrosunda; çok fazla başarılı projeye imza atmış ve en sevilen aktörlerden biri olan Leonardo DiCaprio, “Just Mercy” filminde yer alan Rob Morgan, “The Devil Wears Prada” filminde yer alan Meryl Streep, Leonardo DiCaprio ile daha önce de “The Wolf of Wall Street” filminde beraber çalışmış Jonah Hill, En son “Tenet” filminde karşımıza çıkan ve “Yesterday” filminde rol alan Himesh Patel, “Call Me by Your Name” filmi ile adını büyük kitlelere duyuran ve 2021 yılında “Dune” filmi ile karşımıza çıkacak olan Timothée Chalamet, Friends dizisinin yıldızı Matthew Perry, “Largo Winch” serisinde başrol olan Tomer Sisley, ünlü rapçi Kid Cudi, ünlü şarkıcı Ariana Grande gibi isimler yer alacak.

“Don’t Look Up” konusu

Senaryosunu Adam McKay’in üstlendiği komedi türündeki film, bir meteorun altı ay içinde Dünya’yı yok edeceğini öğrenen iki uzay bilimcinin hikâyesini mercek altına alıyor. İnsanları yaklaşan yıkıma karşı uyarmak isteyen bu iki uzay bilimci, kötü haberi duyurabilmek için basın turuna çıkar.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Hillbilly Elegy
mm

Netflix filmi “Hillbilly Elegy”den fragman paylaşıldı

Sonraki
this is us

This Is Us 5. sezon fragmanı yayımlandı