the woman in the window

The Woman in the Window 2021’de yayımlanacak

Disney’e ait yapım şirketi Fox 2000 tarafından üretilen The Woman in the Window filminin hakları, bir süre önce Netflix tarafından satın alınmıştı. Filmin yönetmeni Joe Wright ise filmin 2021 yılında izleyici karşısına çıkması hakkında konuştu.

Joe Wright, film için şu ifadeleri kullandı:

“İnsanların biraz karmaşık bulabileceği hikaye sorunları vardı. Biraz fazla opak olduğunu söyleyebilirim. Yani bazı anlara dönüş yapmamız ve işleri kesinleştirmemiz gerekiyordu. Ayrıca hiçbir şeyi aşırı basitleştirmediğimizden ve fazla belirgin yapmadığımızdan emin olmamız için çabaladığımızı düşünüyorum. Neler olduğunu bilmemenin verdiği bir keyif var. Aynı zamanda izleyiciye tutunmaları için bir şeyler vermek gerekir. Onlara gizem ve korku labirentinde liderlik etmelisiniz.”

the woman in the window

The Woman in the Window konusu

Filmde Amy Adams, günlerini New York’taki evinde eski filmler izleyerek ve komşularını pencerelerinden gözetleyerek geçiren Agorafobik bir çocuk psikoloğu olan Anna Fox‘u canlandırıyor. Bir gece Anna Fox, komşusunun cinayetine tanık olduğunu düşündüğünde paranoyaklaşır, ne yapacağından ve kime güveneceğinden emin olamaz.

2021 yılında izleyicilerin beğenisine sunulacak filmin hâlâ net bir çıkış tarihi yok.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.