sex and the city seyrederiz

Sex and the City’nin yeniden çekileceği onaylandı

İlk kez 1998 yılında karşımıza çıkan Sex and the City dizisi, 6 sezonunun arından final yapmıştı. Bu zamana kadar en çok sevilen ve izlenilen dizilerden biri olan yapımın yeniden çekileceği ise bir süredir gündemdeydi. Emmy ve Altın Küre ödüllü dizinin yeni bölümleri ile yeniden çekileceği ise dizinin başrol oyuncuları tarafından onaylandı. Dizi, HBO Maz tarafından izleyici karşısına çıkacak.

Emily in Paris dizisinin yaratıcısı olan Darren Star tarafından yaratılan dizi, HBO Max üzerinden yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkacak. Dizinin dört başrol oyuncusundan üçü olan Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon ve Kristin Davis, sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları paylaşım ile haberi doğrulamış oldu. Aynı zamanda orijinal seride Samantha Jones’a hayat veren Kim Catrall’ın bu konuda bir paylaşım yapmaması da dizide yer almayacağı söylentilerini onayladı.

sex and the city

Sex and the City konusu

Orijinal dizi, kariyer sahibi ve başarılı New York’lu dört kadın arkadaşın hikâyesini anlatmaktadır. Gazeteci Carrie Bradshaw, New York’ta bir gazetede kadın erkek ilişkileri ve seks üzerine köşe yazıları yazmaktadır. Carrie yazılarını yaşadığı ilişkilere dayandırmaktadır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.