the walking dead

The Walking Dead’in yönetmeni ertelenen sezon finali hakkında konuştu

'sezonun en sevdiğim bölümlerinden biri'

Son güncelleme:

The Walking Dead 10. sezon finali bekleyişi sürüyor. Bölümün yönetmeni Greg Nicotero beklentileri yükseltecek açıklamalarda bulundu.

the walking dead

The Walking Dead dizisi televizyon dünyasının en uzun süredir devam eden yapımlarını arasında yerini almakta. 12 Nisan’da yayımlanması gereken 10.sezonun son bölümü koronavirüs salgını yüzünden yayımlanamadı. Sezon finali için tarih bekleyen hayranlara AMC’den henüz bir açıklama gelmedi. Geçen günlerde hayranların sorularını yanıtlayan final bölümünün yönetmeni Greg Nicotero, sezon finalinin izleyicinin ağızlarını açık bırakacağını belirterek hayranları heyecanlandırmayı başardı.

Pandemi sebebiyle yayın programında geride kalan yapımlardan biri de The Walking Dead oldu. Ses ve görsel efekt ekibi evden çalışarak ancak iki bölümün daha yayıma devam etmesini sağlayabildiler fakat ekip çalışmasının bu şekilde zor olacağından dolayı sezon finali için pandeminin sona ermesini bekleyeceklerini açıkladılar. Sezon finalini yöneten Greg Nicotero, hayranları hayal kırıklığına uğratmayacaklarını ve bölümün beklemelerine değeceğini söyledi. Hatta bölümü “sezonun en sevdiğim bölümlerinden biri” olarak nitelendirdi.

the walking dead

Nicotero, 16. bölüm yani A Certain Doom’un direkt olarak 15. bölümün kaldığı yerden devam edeceğini belirtti ve Negan, Darly, Carol ve Beta hakkında pek çok konuyu bu bölümde ele aldıklarını söyledi. Ayrıca Maggie’nin dönüşü hakkında:

“Bence Maggie’nin geri dönüşünün finalde olduğu ortaya çıktı ve 11. sezonda bunu çok iyi telafi edeceğiz. Bunun hakkında konuşamamak benim için biraz üzücü. Çünkü finalin son iki dakikası, insanların ağızlarını açık bırakacak.” 

10. sezonunda en son yayımlanan The Tower bölümünün üzerinden iki ay geçti. Sabırsızlıkla beklenen 10.sezon finali için hâlâ net bir yayın tarihi verilmedi. Şimdilik hayranlardan sadece sabredip beklemeleri isteniyor.

AMC kanalında yayın hayatına devam eden The Walking Dead’in dijital dizi platformu AMC Premiere’de de yayımlanmaya devam edecek. Ayrıca bu senenin son dönemlerinde de dizinin 11.sezonun ve dizinin yeni yan yapımı olan World Beyond’un yayımına başlanması bekleniyor.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Outer Banks
Outer Banks 2. sezon tanıtımı yayımlandı