BCBC5186 F19B 424F BB98 74D34CCBE2D2

Lapis: ReLights animesinden yeni tanıtım yayımlandı

4 Temmuz prömiyeri duyuruldu

KLab Games ve Kadokawa’nın “Magic x Idol” karma medya projesi Lapis Re: LiGHTs için resmi Twitter hesabı, Cumartesi günü idol grupları Supernova ve Kono Hana wa Otome’yi vurgulayan yeni bir tanıtım videosu yayımladı.

Video ayrıca Japon kanallarından Tokyo MX ve BS11’de 4 Temmuz saat 10: 00’da prömiyer yapacağını gösteriyor.

svg%3E

Projenin tam başlığı, Lapis Re: LiGHTs ~ Kono Sekai no Idol wa Mahō ga Tsukaeru ~ (‘Bu Dünyada İdoller Sihir Kullanabilir’).

Lapis Re: LiGHTs, KLab ve Kadokawa Corporation tarafından oluşturulan bir Japon multimedya bayisidir. Senaristliğini Asa no Hajime, karakter tasarımlarını ise U35 üstleniyor. Android ve iOS cihazlar için bir akıllı telefon oyunu olan Re: Lights’nin, Hirochi ve Shingo Nagai tarafından yazılan bir manga uyarlaması var.

svg%3E

Kadokawa ve KLab Games arasındaki işbirliğin, ana teması “sihir ve idoller” olan anime şarkıcıların yıldızlığa yükselmesini, büyülü kız tarzı savaşlarla harmanlamaktadır. Mobil oyun uyarlaması anime, savaş ve görsel roman bölümlerini içerecek.

svg%3E

Bol renkli ve müzikli bu sihirli dünya ile ilgili yeni gelişmelere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.