the walking dead

The Walking Dead filmi, baharda çekimlere başlayacak

Andrew Lincoln tarafından canlandırılan Rick Grimes karakterine odaklanan The Walking Dead spin-off filmi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Bu zamana kadar çeşitli sebeplerle ertelenen ve son zamanlarda da tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs pandemisi yüzünden ertelenen film için çekim tarihi verildi.

Projede, filmin başrolü olarak yer alacak Andrew Lincoln, filmin çekimlerine 2021 yılının bahar ayında başlayacaklarını duyurdu. Oyuncu, Koronavirüs aşısı sayesinde 2 yıldır ertelenen çekimlere bu yıl başlayabileceklerini açıkladı.

the walking dead

The Walking Dead filmi hakkında tüm bildiklerimiz

Rick Grimes karakteri, 9. sezonda diziden ayrılmıştı. Karakterin diziden ayrılmasından kısa bir süre sonra AMC, Walking Dead üçlemesi yapacaklarını açıkladı. Duyuru, 2019 yılında yapıldı ve dizinin çekimlerinin yoğunlu nedeni ile film çekimlerine başlanamadı. Dizi çekimleri sorunu çözüldüğünde de Koronavirüs tüm dünyayı etkisi altına aldı.

Konusu ve içeriği hakkında fazla bilgimizin olmadığı yapım ile ilgili geçtiğimiz aylarda yeni bir duyuru yapılmış ve ne olursa olsun filmin sinemalarda vizyona gireceği açıklanmıştı.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.