The Walking Dead

The Walking Dead filmi sinemalarda yayımlanacak

Rick Grimes’e odaklanması planlanan “The Walking Dead” filmi hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Yeni duyurulan gelişmeye göre Andrew Lincoln‘ın canlandırdığı “Rick Grimes” karakterine odaklanacak film, salgına rağmen dijital platformlarda değil sinemalarda boy gösterecek. The Walking Dead’in baş kreatif sorumlusu Scott Gimple, planlarının filmi sinemalarda yayımlamak olduğunu ancak bunu yalnızca güvenli bir ortam oluştuğunda yapacaklarını söyledi.

Bu ayın başlarında, uzun süredir devam eden dizinin 11. sezondan sonra sona ereceği duyurulmuştu. Ayrıca dizinin merakla beklenen 10. sezon finalinin, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi yaratmış olan Koronavirüs salgını nedeni ile 4 Ekim 2020 tarihinde yayımlanacağını da biliyoruz.

The Walking Dead

The Walking Dead spinoff’u geliyor

2018 yılında uzun süredir devam eden diziden ayrılmış olan Andrew Lincoln, eski karakterinin yer aldığı bir Walking Dead spin-off’unun çalışmalarda olduğunu söyledi. Ayrıca Lincoln, son zamanlarda kendisinden rolünü tekrar etmesini isteyen bir hayranından sonra ne kadar etkilendiğini açıkladı. Lincoln, bu açıklamasında şu sözleri kullandı:

“Tek duyduğum, ‘Geri dön Rick’ oldu. Çok dokunaklıydı. Döndüm ve sadece ‘Üzerinde çalışıyoruz.’ dedim. İşte size de cevabım bu, üzerinde çalışıyoruz. “

Şu an için Daryl Dixon ve Carol Peletier‘e odaklanan başlıksız bir TV projesi ile birlikte birkaç yan projeye de olumlu bakıldığını biliyoruz. Bu söz konusu The Walking Dead projeleri için ise 2023 yılı hedefleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.