The Suicide Squad ne zaman çıkacak?

the suicide squad

Warner Bros., 2016 yılında vizyona giren ve pek de iyi olmayan eleştirilere maruz kalan The Suicide Squad adlı ilk filmde birlikte çalıştığı yönetmen David Ayer ile yollarını ayırmış ve yerine Marvel Studios’un başarılı yönetmeni James Gunn ile çalışma kararı almıştı. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan fragman ile de filmin çıkış tarihi belli oldu.

Yeni filmde ekibe dâhil olan isimlerin başında, başarılı oyuncu Idris Elba geliyor. İlk filmin oyuncu kadrosunda; Margot Robbie, Joel Kinnaman, Viola Davis ve Jai Courtney gibi isimler bulunuyordu. Yeni filme katılan isimler arasında; John Cena, Nathan Fillion, David Dastmalchian, Taika Waititi, Storm Reid, Peter Capaldi, Steven Agee, Daniela Melchior, Flula Borg, Pete Davidson, Alice Braga, Michael Rooker ve Sean Gunn yer alıyor.

 

The Suicide Squad

The Suicide Squad ne zaman çıkacak?

Geçtiğimiz günlerde Warner Bros., ve HBO Max ile ilgili bir gelişme yaşanmıştı. Warner Bros.’un yapmış olduğu bir duyuru ile tüm dünyayı etkileyen ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden, 2021 yılında sinemalarda yayımlayacağı tüm filmlerini sinemalar ile aynı anda HBO Max’te de yayımlayacağını öğrenmiştik. 2021’de yayımlanacağı bilinen filmin kesin çıkış tarihi de belli oldu. Film, 6 Ağustos 2021 tarihinde hem sinemalarda hem de HBO Max’te izleyici karşısına çıkacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
hekimoğlu

Hekimoğlu 44. bölüm 3. fragmanı yayımlandı

Sonraki
army of the dead

Army of the Dead posteri yayımlandı