The Serpent 2. sezon olacak mı?

the serpent

İlk sezonu yaklaşık bir hafta önce Netflix üzerinden izleyicilerin beğenisine sunulan The Serpent dizisi büyük bir ilgi görmekte. Dizi, yayımlandığı günden itibaren Netflix Türkiye’nin Top 10 listesindeki yerini koruyor. Dizinin 2. sezonunun olup olmayacağı ise merak konusu.

Gerçek bir hikayeye dayanan dizi, bir seri katil olan Charles Sobhraj’ın hikayesini anlatıyor. 1970’li yıllarda Güneydoğu Asya’da Batılı turistlerin peşine düşen bir seri katilin hikayesini konu ediyor. Charles Sobhraj, Güneydoğu Asya’daki çeşitli ülkelere seyahat eden 20 gezginin cinayetinin sorumlusudur. Dünyanın farklı kıtalarında hakkında arama emri çıkarılan Sobhraj’ın yakalanma öyküsünün anlatıldığı dizide, Charles Sobhraj’ı Tahar Rahim canlandırıyor.

the serpent

The Serpent 2. sezon olacak mı?

Oyuncu kadrosunda; Tahar Rahim, Jenna Coleman, Billy Howle, Elli Bamber, Mathilde Warnier, Amesh Edireweera, Fabien Frankel ve İlker Kaleli gibi isimlerin bulunduğu dizinin 2. sezonu ile ilgili henüz bir gelişme bulunmamakta.

Normal şartlarda Netflix, ilgi gören yapımlarına yeni sezon onayı vermesine rağmen dizi, gerçek bir hikayeye dayandığı ve Charles Sobhraj’ın hikayesinin neredeyse sonuna geldiğimiz için dizinin 2. sezon onayı almayacağı düşünülüyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
how i met your mother

How I Met Your Mother’ın devamı çekilecek

Sonraki
ragnarok

Ragnarok 2. sezon çıkış tarihi belli oldu