How I Met Your Mother’ın devamı çekilecek

how i met your mother

Gelmiş geçmiş en sevilen dizilerden biri olan ve ilk sezonu 2005 yılında yayımlanan How I Met Your Mother dizisinin devamı çekilecek. Orijinal dizinin başrollerinde; Josh Radnor, Neil Patrick Harris, Jason Segel, Alyson Hannigan, Cobie Smulders bulunurken 2021 yılında çekilecek olan dizinin başrolünde Hilary Duff yer alacak.

Hulu tarafından çekilecek olan dizi, How I Met Your Father adını alacak ve Hilary Duff’ın karakterinin eşi ile nasıl tanıştığının hikayesini çocuklarına anlatışını izleyeceğiz. Yeni dizinin, orijinal dizinin hikayesi ile bağlantısının olup olmayacağı belirsizliğini koruyor.

hilaru duff how i met your mother

How I Met Your Mother’ın yeni uyarlaması hakkında tüm bildiklerimiz

Orijinal hikaye ile bir bağlantısının olacağı kesinliğini korumazken hikayenin 2021 yılında geçeceğini biliyoruz. Orijinal dizinin yaratıcıları Carter Bays ve Craig Thomas dizide yapımcı yönetmen olarak yer alacak ve dizinin senaryosunu This is Us dizisinin şovmenleri  Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger yazacak. Dizinin yönetmen koltuğunda da aynı ikili oturacak.

Dizide, Sophie ve yakın arkadaş grubunun yaşadıklarını izleyeceğiz. Onlar, hayattan ne istediklerini sorgulayacak ve flört uygulamaları ve sınırsız seçenekler çağında nasıl aşık olunacağını anlatacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 35. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
the serpent

The Serpent 2. sezon olacak mı?