Ragnarok 2. sezon çıkış tarihi belli oldu

ragnarok

İlk sezonu 31 Ocak 2020 tarihinde yayımlanan Norveç yapımı Netflix dizisi Ragnarok, oldukça sevilmiş ve çok geçmeden 2. sezon onayını almıştı. Geçtiğimiz aylarda çekimlerine başlanan dizinin 2. sezon tarihi belli oldu. Dizi, 27 Mayıs 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Danimarka’nın en başarılı dizilerinden Borgen’ın senaristi olan Adam Price‘ın yaratıcısı olduğu dizinin oyuncu kadrosunda; David Stakston, Jonas Strand Gravli, Theresa Frostad Eggesbø, Herman Tømmeraas, Emma Bones, Henriette Steenstrup, Odd-Magnus Williamson, Synnøve Macody Lund, Bjørn Sundquist ve Gísli Örn Garðarsson gibi çoğunlukla yerel oyuncular tercih ediliyor.

ragnarok

Ragnarok konusu

İnsanlığın iklimsel bir kıyametin eşiğinde olduğu yakın bir gelecekte geçen dizi, Edda adlı kurgusal bir Norveç kasabasının sakinlerine odaklanıyor. İklimsel felaketler adım adım dünyayı felakete sürüklerken kasabada yaşayan bir grup genç, doğaüstü güçlere sahip olduklarını keşfederler. Bu esrarengiz güçlerle birbirlerine bağlanan bu genç grup, çok geç olmadan bir araya gelip Nors mitolojisinde bahsi geçen Ragnarok’u andıran bu kıyameti durdurmalıdır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
the serpent

The Serpent 2. sezon olacak mı?

Sonraki
army of the dead

Army of the Dead hikaye kılavuzu yayımlandı