The Prom

The Prom yayımlandı

Ryan Murphy’nin yönetmen koltuğunda oturduğu The Prom filmi geçtiğimiz dakikalarda Netflix arşivindeki yerini aldı. 2 saat 12 dakika uzunluğundaki yeni müzikal-komedisi, Broadway müzikaline dayanıyor.

The Prom

The Prom konusu

Film, bir zamanlar oldukça meşhur olan dört Broadway oyuncusunun; Emma adındaki bir öğrencinin, kız arkadaşını mezuniyet gecesine götürmesine izin verilmediği bir Indiana kasabasına gitmesiyle yaşanan olayları konu alıyor. Tekrar ünlü olmak için mücadele veriyormuş gibi görünen bu dörtlünün aslında tek amacı farklılıklarının kabul edilmesidir.

Glee dizisiyle adını duyurduktan sonra American Horror Story ile büyük başarı yakalayan ve son yıllarda televizyon dünyasının en önemli isimlerinden biri hâline gelen Ryan Murphy, 300 milyon dolarlık dev bir anlaşmaya imza attığı Netflix çatısı altında bir yandan yeni diziler hazırlarken bir yandan da yeni bir müzikal filmi tamamladı.

Filmin oyuncu kadrosunda; Meryl Streep, Nicole Kidman, James Corden, Kerry Washington, Keegan-Michael Key ve Andrew Rannells gibi önemli isimler bir araya geliyor.

Filmin fragmanını hala izlemediyseniz hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.