the mess you leave behind

The Mess You Leave Behind yayımlandı

Orijinal adı El Desorden Que Djeas olan The Mess You Leave Behind dizisi geçtiğimiz dakikalarda Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Merakla beklenen mini dizi, 8 bölümden oluşuyor.

The Mess You Leave Behind

The Mess You Leave Behind konusu

The Mess You Leave Behind, Carlos Montero’nun 2016 yılında çıkardığı aynı adlı romanından uyarlanıyor.

Lisedeki görevine yeni başlayan bir edebiyat öğretmeni, yeni okuluna gelişinden üç hafta önce şüpheli bir cinayeti aklından çıkaramaz. Bu yüzden kendi hayatı için de endişelenmeye başlar. Dizi, zorbalık gibi konulara da değinecek. Ama bu zorbalık, sadece öğrenciler arasında sınırlı kalmayan ve öğretmenlerin de zarar gördüğü bir kötülük şeklinde olacak.

Aron Piper’ın başrolünde olduğu dizinin oyuncu kadrosunda; Roberto Enríquez, Tamar Novas, Inma Cuesta, Bárbara Lennie ve Alberto Abuín gibi isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Netflix’in en sevilen gençlik dizilerinden olan ve bir başka İspanyol yapımı olan Elite’nin yönetmeni Carlos Montero oturuyor.

Hala izlemediyseniz dizinin fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.