The Prom konusu

mm
The Prom

Ryan Murphy‘nin yönetmen koltuğunda oturduğu “The Prom” filmi izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. 11 Aralık’ta çıkacak olan yeni filmin konusu gibi detaylar ise merak konusu.

The Prom

The Prom filminin konusu

New York City sahne yıldızları Dee Dee Allen ve Barry Glickman’ın ellerinde bir kriz vardır: Pahalı yeni Broadway şovları, kariyerlerini aniden düzleştiren büyük bir fiyaskoya dönmüştür. Bu sırada, küçük kasaba Indiana’da lise öğrencisi olan Emma Nolan çok farklı bir kalp kırıklığı yaşıyordur. Lise müdürünün desteğine rağmen okul aile birliği başkanı Bayan Greene, kız arkadaşını mezuniyet gecesine götürmesine izin vermez.

Dee Dee ve Barry ise Emma’nın yaşadığı bu çıkmazın, kamusal imajlarını yeniden canlandırmak için mükemmel bir fırsat olduğuna karar verirler. Ardından profesyonel bir çıkış yapmayı isteyen diğer alaycı aktörler Angie Dickinson ve Trent Oliver ile yola çıkarlar. Ancak ikilinin kendi kendine kapılmış olduğu ünlü aktivizmi beklenmedik bir şekilde geri teptiğinde dörtlü Emma’ya kim olduğunu gerçekten kutlayabileceği bir gece yaşatmak için toplanır. Fakat bu sırada kendi hayatlarını altüst ederler.

Farklılıklarının kabul edilmesi için mücadele veriyormuş gibi görünüp aslında tek amacı tekrar meşhur olmakmış gibi görünen bu dörtlünün hikayesi 11 Aralık 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
peter dinklage toxic avenger seyrederiz
mm

Peter Dinklage, Toxic Avenger filminin başrolünde

Sonraki
saygı
mm

Saygı 7. bölüm fragmanı yayımlandı