the office

The Office, uzatılmış bölümleriyle geri dönüyor

“The Office” uzatılmış bölümleri ile NBC Universal’ın yeni çevrimiçi yayın platformu Peacock’a geliyor.

Bildiğiniz üzere, gün geçtikçe yayın platformlarının arasındaki rekabet gittikçe artıyor. Buna karşın bu seferki hamle NBC Universal tarafından geldi. Bir dönemin en ünlü yapımları arasında yer alan The Office, şirketin yayın platformu olan Peacock‘a uzatılmış bölümleriyle geri gelecek.

2000’li yılların sonlarına doğru büyük bir izleyici kitlesi kazanan dizi, 2013’te yayımlanan 9. sezonu ile ekranlara veda etti. Ancak dizi şu anda bile hayran kitlesinin korumaya devam ediyor. Bir süredir diziyi bünyesinde tutan Netflix, yakında diziyi kaldıracak.

the office

NBC Universal’ın, Peacock isimli bir çevrimiçi yayın platformu oluşturacağı duyurulduğunda kendisine ait olan yapımları bünyesinde toplamaya başlamıştı. The Office’in yayın haklarını elinde bulunduran Netflix’in anlaşması, 2020 yılının son döneminde bitecek. Yani diziyi 2021 yılının başlarında yeni platform Peacock’ta görebileceğiz. Ayrıca dizinin Peacock’a geçmesini, platforma büyük bir abone getirisi olacak gibi gözüküyor.

NBC Universal yetkilisi Matt Strauss, The Office’in platformda ekstra içerikle yer alacağını şu şekilde belirtti:

“The Office’i asıl yayınlandığı dönemde görmediğiniz, tamamlanmış haliyle birlikte yeniden tanıtacağız.”

Ayrıca bilindiği kadarıyla The Office’in silinen sahneleri bulunmamakta. Bu yüzden de NBC Universal’ın “uzatılmış bölümler” derken tam olarak neyi kastettiği tam anlaşılmış değil. NBC Universal bunu nasıl yapacak olursa olsun hayranlar The Office’i yeniden keşfedecek oldukları için mutlu görünüyor.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.