space force..

Space Force: The Office’in yeni dizisi

The Office ekibinden yeni Netlix dizisi: Space Force

The Office ekibinden yepyeni bir Netflix dizisi.

Sevilen komedi dizisi The Office dizisinde canlandırdığı Michael Scott karakteriyle bilinen Steve Carell ve The Office’in yaratıcılarından Greg Daniels, yeni bir Netflix dizisi olacak Space Force için yeniden bir araya geldi. Steve Carell ve Greg Daniels yaratıcısı ve yapımcısı oldukları dizinin başrolünde de yer alıyor. 29 Mayıs’ta yayımlanacak diziden yeni fotoğraflar geldi.

svg%3E

Oyuncu Kadrosu:

Steve Carell ile birlikte dizinin 1. sezon oyuncu kadrosunda John Malkovich, Diana Silvers, Ben Schwartz, Noah Emmerich, Alex Sparrow, Don Lake, Jimmy O Yang ve Lisa Kudrow gibi birçok önemli isim yer alıyor.

Steve Carell’in Mark R. Nair’i canlandırdığı dizide John Malkovich, kibirli ve uzay kuvvetlerinin büyük bir uluslararası savaş alanı hâline gelmesini engellemeye çalışan bilim danışmanı Dr. Adrian Mallory karakterine hayat veriyor. Lisa Kudrow ise Mark karakterinin eşi Maggie Naird olarak karşımıza çıkıyor.

svg%3E

Konusu:

Dizi en büyük hayali Hava Kuvvetleri’nde söz sahibi olabilmek ve ABD Silahlı Kuvvetleri’nin yeni kurduğu Uzay Bölüğü’ne atanan başarılı pilot General Mark R. Nair’i odak noktasına alıyor. Şüpheci bir karakter olan ve aynı döngünün içinde hapsolmuş gibi hisseden Mark, bu içindeki meslek aşkından dolayı Colorado’ya çok uzak bir üsse gitmeyi kabul eder. Beyaz Saray’dan gelen bir emir ise her şeyin değişmesine neden olur ve Mark ile birbirinden renkli bilim insanları, Ay’a gidip orada hakimiyet kurmak üzere harekete geçer.

ABD Başkanı Donald Trump’ın kurmayı düşündüğü Space Force adlı özel askeri birlikten esinlenilmiş dizi 29 Mayıs Cuma günü Netlix’te yayımlanacak. Dizinin fragmanına aşağıdan erişebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.