wonder woman 1984

Gal Gadot, Wonder Woman 1984 hakkında konuştu

DC çizgi romanlarından uyarlanan filmler arasında en başarılı olanlardan biri olarak görülen Wonder Woman 1984 çizgi romanından uyarlanan filmin, HBO Max’te yayımlanmasına karar verilmişti. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden dünya üzerindeki birçok sinema salonu kapatıldı.

wonder woman 1984

Bu yıl vizyona girmesi beklenen birçok film de 2021 yılının sonuna ya da 2022 yılına ertelendi. Wondar Woman 1984 filmi de ertelenmek yerine online bir platform olan HBO Max’e satıldı. Warner Bros.’un 2021 yılında çıkaracağı tüm filmlerin HBO Max gibi bir online platformda yayımlanması ise birçok kişi tarafından tepki çekti. Gal Gadot da bu konu hakkında bir açıklama yaptı.

wonder woman 1984

Gal Gadot, Wonder Woman 1984’un HBO Max’te yayımlanması hakkında konuştu

Ünlü oyuncu, daha iyi bir seçenekleri olmadığını şu sözlerle ifade etti:

“Bu film üzerinde çok uzun zamandır duruyormuşuz gibi hissettik. Filmi 2018’de çektik, 2019’da tanıtımını yapmaya başladık ve 4 kez erteledik. Filmin içinde olanlarla çok alakalı olduğunu hissettik. Şu an dünyada belli bir zamanda ‘Tamam, sadece insanların filmi izlemesini istiyorum.’ gibi bir yere geldik. Üstelik insanların, filmi noel sabahı izleyebilme fikri içimi ısıttı.”

Normalde film, 25 Aralık 2020 tarihinde sinema salonlarında ve HBO Max’te ilk çıkışını yapacak. Ancak Türkiye gibi hem sinema salonlarının kapalı olduğu hem de HBO Max’e ulaşım sağlayamayan ülkeler için 2021’e bir takvim oluşturuldu. Wonder Woman 1984, 15 Ocak 2021 tarihinde Türkiye’deki sinema salonlarındaki yerini alacak.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.