Matrix 4

The Matrix 4 vizyon tarihi erkene çekildi

Başrolünde Keanu Reeves‘in bulunduğu ve tüm zamanların en sevilen film serilerinden biri olan The Matrix’in 4. film vizyon tarihi değişti.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını, birçok sektör gibi sinema sektörünün de aksamasına sebep oldu. Sinema salonlarının çoğu, istenilen müşteri sayısına ulaşamıyor. Bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan “Tenet” bile gişedeki beklentiyi karşılayamadı. Bu yüzden de çoğu yapım şirketi filmleri yayımlamak yerine ertelemeyi tercih ediyor.

the matrix 4

The Matrix 4 yeni vizyon tarihi ne?

Filmin, 1 Nisan 2022 tarihinde izleyiciler ile buluşması planlanıyordu. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını nedeni ile birçok yapımda olduğu gibi The Matrix 4’un da vizyon tarihinde değişikliğe gidildi. Ancak filmin vizyon tarihi ertelenmek yerine erkene çekildi. Eğer yeni bir değişme yaşanmazsa filmin 22 Aralık 2021 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor. Bu 4 aylık erkene çekilme haberi, şu sıralar birçok filmin ertelenme haberini aldığımız dönemde serinin hayranlarını oldukça sevindiren bir gelişme oldu.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.