The Mandalorian 3. sezon ne zaman başlayacak?

mm
The Mandalorian

Star Wars evreninde geçen ilk live-action dizi olan The Mandalorian, geçtiğimiz yıl Disney’in yeni açılan dijital platformu Disney+‘ta izleyici ile buluşmuştu. Star Wars hayranları tarafından oldukça sevilen dizinin 2. sezonu, izleyiciler tarafından heyecanla takip edilirken 3. sezon tarihi de merak ediliyor. Bugün ise 3. sezon tarihi ile ilgili net bir açıklama yapıldı.

The Mandalorian

The Mandalorian 3. sezon ne zaman?

Dizi, daha 2. sezon çalışmalarına yeni başlandığı dönemde zaten 3. sezon onayını almayı başarmıştı. Bunun ile birlikte de hayranlar yeni sezonun ne zaman geleceğini merak ediyordu. Bugün ise bu konu hakkında bir açıklamada bulunuldu.

Disney Plus tarafından yapılan resmi açıklamaya göre dizinin 3. sezonunun çekimlerine bulunduğumuz yıl bitmeden önce başlanacak. The Mandalorian 3. sezonu, 25 Aralık 2021 tarihinden itibaren ilk iki sezonda da olduğu gibi bir hafta aralıklarla izleyiciler ile buluşacak.

The Mandalorian

The Mandalorian konusu

Mandalorian, çocukluğunda ailesini kaybetmiş ve Mandalorianlar tarafından büyütülmüştür. Evrenin neresinde olursa olsun para karşılığı iş yapar. Günün birinde Greef Karga tarafından bir iş verilir. Görevi ise bir paketi teslim alıp onlara getirmektir.

Mandalorian, paketi teslim aldığında bunun küçük bir çocuğa benzeyen bir varlık olduğunu görür. Teslim ettiğinde de çocuğun öldürüleceğini anlar ve çocuğu teslim etmez. Yeni Galaktik Cumhuriyeti de bu çocuğun peşindedir. Böylece kovalamaca ve kaçmaca başlar. Bu kaçış sırasında Mandalorian, eski bir asker olan Cara Dune ile tanışır. Cara Dune, bu kaçış olayında ona yardımcı olacaktır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
mark ruffalo

Mark Ruffalo, She-Hulk dizisinde yer alacak

Sonraki
masumlar apartmanı
mm

Masumlar Apartmanı 14. bölüm fragmanı yayımlandı