mark ruffalo

Mark Ruffalo, She-Hulk dizisinde yer alacak

Geçtiğimiz aylarda, She-Hulk dizisi duyurulmuştu. Dizinin duyurulması ile birlikte Marvel Sinematik Evreni’nde Hulk karakterine can veren Mark Ruffalo‘nun dizide yer alıp olmayacağı merak konusu haline gelmişti. Bugün yapılan bir açıklama ile Rufallo’nun, She-Hulk dizisinde yer alacağı kesinleşti. Ünlü oyuncu, Instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir gönderi ile de bunu doğruladı.

Merakla beklenen dizi, Rick and Morty ve Silicon Valley gibi dizilere imza atan Jessica Gao tarafından kaleme alınıyor. Senaryo çalışmalarının tamamlandığını geçtiğimiz aylarda duymuştuk. Dizinin çekimlerine ise 2021 yılının Mart ayında başlanması bekleniyor.

she-hulk

Mark Ruffalo, Hulk olarak geri dönüyor

Yapım, basitçe Hulk’ın kız versiyonunu izleyiciye sunacak. Dizi, kendisinden kan nakli aldıktan sonra Bruce Banner’dan Hulk güçlerini alan Jennifer Walters’ı odağına alacak. Bruce Banner’ın kuzeni ve avukat olan Jennifer; kişiliğinin, zekasının ve duygusal kontrolünün çoğunu Bruce’a kısayla elinde tutabiliyor. Dizinin çekimlerine mart ayında başlanacağı biliniyor ancak net bir çıkış tarihi hâlâ bulunmamakta. Buna rağmen 2022 yılında izleyici ile buluşması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.