The Lord of the Rings serisi anime oluyor

mm
The Lord of the Rings

JRR Tolkien’in sevilen The Lord of the Rings kitap serisi önce film, sonra ise diziye uyarlanmıştı ve hem kitaplar hem de film, oldukça büyük başarılar elde etmişti. Bugün ise yapılan resmi açıklamaya göre serinin bu kez de anime filmine uyarlanacağı duyuruldu.

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği’nin 20. yıl dönümünü kutladığı bir zamanda gelen bu haber, izleyicileri oldukça sevindiren bir haber oldu.

The Lord of the Rings

The Lord of the Rings animesinin konusu

Adının The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim olduğu açıklanan yapım, üçlemede yaşanan olayların 250 yıl öncesinde geçecek.

Film, yardımcı karakter olan güçlü Rohan Kralı, Helm Hammerhand’e ve Orta Dünya’nın LOTR’a girmesine yardımcı olan efsanevi bir savaşa odaklancak. Anime, Helm’s Deep kalesinin ardındaki anlatılmamış hikayeyi genişletecek. Hammerhand’in hayatını ve kanlı zamanlarını inceleyecek. 

Yapımın ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar henüz belli değil. Ancak önümüzdeki dönemde seyircilere aktarılması bekleniyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Dizi, film, anime haberleri ve çok daha fazlası için Seyrederiz‘i takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
Laurence Fishburme

Laurence Fishburne, John Wick 4’te olacak mı?

Sonraki
Sweet Tooth
mm

Sweet Tooth 2. sezon ne zaman?