Sweet Tooth 2. sezon ne zaman?

mm
Sweet Tooth

Netflix’in 4 Haziran 2021 tarihinde yayımlanmış olan fantastik türündeki yeni dizisi Sweet Tooth, yayımlandığı günden itibaren Netflix’in Top 10 listesinden düşmedi. Dizinin gördüğü bu ilginin ardından ise 2. bir sezonun ne zaman çıkacağı gibi detaylar, izleyiciler tarafından merak konusu oldu.

Sweet Tooth

Sweet Tooth 2. sezon ne zaman gelecek?

Henüz çok kısa bir süredir platformda yer aldığı için dizinin yeni sezonu ile ilgili kesin bir bilgi yok. Dizinin 2. sezonunun ne zaman izleyici ile buluşacağı gibi detaylar şu an için belirsizliğini koruyor. Ancak 2. sezon ile ilgili yeni gelişmelerin önümüzdeki dönemde izleyicilere aktarılması bekleniyor.

Sweet Tooth konusu

Jeff Lemire’in aynı adlı çizgi romanından uyarlanan dizi, bir pandeminin harap ettiği bir dünyada hayatta kalma mücadelesi veren 10 yaşındaki genç bir çocuğu odak noktasına alıyor. Etrafındaki dünya kaosa girerken Gus, iyimserlik duygusunu asla kaybetmez.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Dizi, film, anime haberleri ve çok daha fazlası için Seyrederiz‘i takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
The Lord of the Rings
mm

The Lord of the Rings serisi anime oluyor

Sonraki
Outer Banks
mm

Outer Banks 2. sezon tanıtımı yayımlandı