Laurence Fishburne, John Wick 4’te olacak mı?

Laurence Fishburme

Çıkış tarihi gittikçe yaklaşan John Wick 4 için başka bir oyuncu daha geri dönüyor. Laurence Fishburne, devam filminde The Bowery King rolünü yeniden canlandıracağını doğruladı. Filmin prodüksiyonu halihazırda devam ediyor ve Fishburne de birkaç ay içinde Berlin’e gideceğini söyledi.

Laurence Fishburne

Laurence Fishburne, kendisiyle yakın zamanda yapılan bir röportajda John Wick 4 hakkında soruları yanıtladı. Oyuncu, filmde olacağını doğruladı ve senaryoyla ilgili bazı düşüncelerini paylaştı. İşte söyledikleri:

“Senaryoyu okudum ve gerçekten beğendiğimi söyleyebilirim. Diğer üç filmden farkı ise daha derin olması. Suikastçının kodu ve filmdeki bir karakterle olan ilişkisi açısından çok daha derin. Özellikle Bay Watanabe’yi oynadığını düşündüğüm kişi…”

Laurence Fishburne ile birlikte geri dönecekler

Bu noktaya kadar film hakkındaki detaylar oldukça gizli tutulmuştu. Ama Bay Watanabe hakkındaki parça, gerçekten ilgi çekici. İlk başta akla Inception veya Godzilla filmlerinden tanınan aktör Ken Watanabe gelebilir. Ancak rapor, John Wick evrenindeki yeni bir karakter olduğunu belirtiyor. Ayrıca Fishburne gibi, yeniden dönen bir oyuncu değil.

Bowery King karakterini ilk olarak Chapter 2’de John Wick’in gönülsüz bir müttefiki olarak görmüştük. Önceki filmin bitişi göz önüne alındığında, Laurence Fishburne’ün 4. filmin senaryosunda yer almadığını hayal etmek zor olurdu. Diğer geri dönen oyuncular arasında Donnie Yen, Bill Skarsgard ve şarkıcı Rina Sawayama gibi isimler de yer alıyor. Ian McShane’in de The Continental otelinin sahibi Wİnston olarak geri dönmesi bekleniyor.

Total
0
Shares
Önceki
Sweet Tooth
mm

Sweet Tooth 2. sezon olacak mı?

Sonraki
The Lord of the Rings
mm

The Lord of the Rings serisi anime oluyor