Netflix’ten yeni Alman yapımı bilim kurgu dizisi: Biohackers

Biohackers

Netflix’in Dark’tan sonraki yeni bilim kurgu dizisi Biohackers’tan fragman yayımlandı.

Netflix, Alman yapımı orijinal içeriği Biohackers için tanıtım fragmanını yayımladı. Bilim kurgu ve gerilim türünde olan dizi, profesöründen intikam almak isteyen genç ve hırslı bir tıp öğrencisini konu alıyor.

Netflix’in ilk Alman yapımı, 3 sezonuyla karşımıza çıkan Dark olmuştu. Platform şimdi ise yeni bir bilim kurgu dizisiyle izleyicinin karşısına çıkmayı planlıyor.

Biohackers

Netflix dizinin konusunu kısaca şu şekilde özetliyor:

Mariuhana çiplerinden genetik geliştirmelere uzanan Biohacking dünyasına hoş geldiniz. Mia tıp öğrenimine başladığında diğer öğrencilerden hiçbir farkı yoktu. Dahi profesör Lorenz’in güvenini kazandıktan sonra ise hocasının insanlığın kaderini değiştirme olasılığı olan bir sır sakladığını fark etti.

Dizinin yaratıcı Christian Ditter’ı daha önce iptal edilen Girlboss dizisinden hatırlıyoruz. Dizinin başrollerinde ise 2006 yapımı Perfume: The Story of a Murderer filminden tanındığımız Jessica Schwarz Profesör Tana Lorenz rolü ile karşımıza çıkarken diğer baş karakter olan, yeraltı biohacker’lik ve yasa dışı genetik mühendislik dünyasına çekilen genç tıp öğrencisi olan Mia’yı İsviçreli aktör Luna Wedler canlandırıyor.

Biohackers

Ayrıca Ditter, geçen sonbaharda çekimler sonlandırıldığı dizi ile ilgili şu açıklamaları yapmıştı:

“Sıradan insanların olağan üstü durumlarla baş başa kaldığı hikâyeler her zaman ilgimi çekmiştir. Netflix’le birlikte çalışmak bize izleyeni esir eden bir hikâyeyi derin ve inanılır karakterlerle anlatma imkanı tanıdı.”

Biohackers, 20 Ağustos 2020 tarihinde Netflix platformunda yayımlanacak. Ayrıca dizinin 1. sezonu 6 bölümden oluşacak. Dizinin yayımlanan fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
rick and morty

Tower of God ekibinden Rick and Morty’li kısa anime!

Sonraki
the kissing booth

The Kissing Booth 3 geliyor!