the kissing booth

The Kissing Booth 2 filminin fragmanı yayımlandı

İlk filmi 2018 yılının Mayıs ayında Netflix tarafından yayımlanan ve aynı adlı kitabından uyarlanan The Kissing Booth filminin ikincisinin fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. İlk filmde birbirinin en yakın arkadaşı olan Elle ve Finn’in aynı zamanda Finn’in abisi olan Noah’a odaklanılmıştı. Elle ve Finn arasında bir arkadaşlık anlaşması vardır, kimse birbirinin herhangi bir akrabası ile öpüşemez. Elle, Noah ile öpüşerek hem anlaşmayı bozup Finn ile arkadaşlığını tehlikeye atar hem de Noah ile romantik bir ilişki yaşamaya başlar.

Dün Netflix’in ve filmin resmi Instagram hesapları bir video paylaşarak bugün fragmanın yayımlanacağını duyurmuştu. İşte o Instagram gönderisi;

Filmin yönetmenliğini ilk filmde de yönetmen koltuğunda oturmuş Vince Marcello yapacak. Filmin senaryosunu da aynı ilk filmde olduğu gibi Vince Marcello ve Jay Arnold kaleme alacak. Film serisinin başrollerinde ise Joey King, Joel Courtney ve Jacob Elordi bulunuyor.

The Kissing Booth 2 konusu

Bu ayın sonunda yayımlanacak olan serinin ikinci filminin fragmanında görüldüğü gibi yeni yılda üniversiteye giden ve şehir değiştirmek zorunda kalan Noah ile Elle’in ilişkileri aralarındaki mesafeden dolayı biraz sekteye uğruyor. Her ikisinin de çevresindeki yeni insanlar ve kıskançlık aralarındaki ilişkiyi sorgulamalarına sebep oluyor.

Film 24 Temmuz 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Serinin yeni filminin fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

İçinde The Kissing Booth’un da bulunduğu 10 gençlik filmi önerisi yaptığımız yazımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/en-iyi-10-genclik-filmi/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.