The King's Man

The King’s Man ne zaman çıkacak?

2014 yılında Kingsman: The Secret Service ile başlayan 2017’de Kingsman: The Golden Circle ile devam eden film serisinin yeni filmi olan The King’s Man filmi merakla bekleniyor. Bugün ise filmin yeni vizyon tarihi duyuruldu.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs, birçok sektör gibi sinema sektörünün de aksamasına sebep oldu. Sinema salonlarının çoğu, istenilen müşteri sayısına ulaşamıyor. Bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan Tenet bile gişedeki beklentiyi karşılayamadı. Bu yüzden de çoğu yapım şirketi filmleri yayımlamak yerine erteliyor. Vizyon tarihi 2020 olan filmlerin çoğunun, 2021’de beyaz perde ile buluşması bekleniyor.

The King's Man

The King’s Man vizyon tarihi ne?

Filmin yapımcı şirketi 20th Century Fox, devam eden Covid-19 salgınının ortasında yeni bir karar alarak The King’s Man filmini erteledi. Filmin yeni vizyon tarihi olarak 12 Mart 2021 tarihi açıklandı.

The King’s Man konusu

Film, I. Dünya Savaşı zamanında geçen ve ilk bağımsız istihbarat ajansı olan King’s Man’in nasıl kurulduğunu anlatacak. Mottosunun saf ama gaddar, medeni ama acımasız olan ajansın yeni üyesi Conrad’ın eğitimini, kullandığı ekipmanları ve gidilen ilk görevi konu alan film serinin üçüncü ve son filmi olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.