death on the nile

Death on the Nile ne zaman çıkacak?

Agatha Christie’nin 1937 yılında yazdığı Death on the Nile romanının beyaz perdeye uyarlanacağını bir süre önce öğrenmiştik. Ancak filmin vizyon tarihi, Koronavirüs yüzünden ertelendi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs, birçok sektör gibi sinema sektörünün de aksamasına sebep oldu. Sinema salonlarının çoğu, istenilen müşteri sayısına ulaşamıyor. Bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan Tenet bile gişedeki beklentiyi karşılayamadı. Bu yüzden de çoğu yapım şirketi filmleri yayımlamak yerine erteliyor. Vizyon tarihi 2020 olan filmlerin çoğunun, 2021’de beyaz perde ile buluşması bekleniyor.

death on the nile

Death on the Nile yeni vizyon tarihi ne?

Filmin yapımcı şirketi 20th Century Fox, devam eden Covid-19 salgınının ortasında yeni bir karar alarak Death on the Nile filmini erteledi. Filmin yeni vizyon tarihi olarak 12 Eylül 2021 tarihi açıklandı.

Death on the Nile konusu

Başrolünde Tom Bateman‘ın bulunduğu film; Linnet Doyle’un, yeni kocası ile birlikte balayı için Nil Nehri’nde lüks bir yolculuğa çıkmasıyla başlar. Ancak bu yolculuk, Linnet’in acımasızca öldürülmesiyle son bulur. Bu korkunç ölüm, gemide bulunan dedektif Hercule Poirot’un da tatilini sona erdirir. Geminin kaptanı tarafından soruşturma yapmakla görevlendirilen Poirot, cinayetin gizemini çözmek için çabalar.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.