Bridgerton resmi fragmanı yayımlandı

bridgerton

Netflix’in Amerikan yapımı yeni dizisi Bridgerton‘ın yeni resmi fragmanı yayımlandı. Dizinin tanıtım fragmanı, geçtiğimiz saatlerde Netflix’in resmi YouTube kanalı üzerinden abonelere sunuldu. Dizi, Julia Quinn’in çok satan roman serisinden uyarlanıyor. Dizi, 25 Aralık’ta Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Golda Rosheuvel, Jonathan Bailey, Luke Newton, Luke Thompson, Claudia Jessie, Nicola Coughlan, Ruby Barker, Sabrina Bartlett, Ruth Gemmell, Adjoa Andoh, Polly Walker, Bessie Carter ve Harriet Cains gibi birçok isim yer alıyor.

bridgerton

Bridgerton konusu

Dizi, Londra sosyetesindeki rekabetçi evlilik piyasasına ilk kez giren saygın Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne’nin yaşadıklarını odağına alıyor. Ailesinin ayak izlerini takip ederek gerçek aşkın ateşlediği bir evlilik yapmayı uman Daphne, aşkı hiç beklemediği bir yerde bulur.

Dizi; kalıcı arkadaşlıkların zamansızlığını, kendi başının çaresine bakan aileleri ve her şeyi fetheden bir aşk arayışını ele alan romantik, skandallarla dolu ve kıvrak zekalı bir yapım olarak tanımlanıyor.

Dizinin yayımlanan yeni fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
The King's Man
mm

The King’s Man ne zaman çıkacak?

Sonraki
walker

Walker fragmanı yayımlandı