sherlock

Benedict Cumberbatch, Sherlock 5. sezon hakkında konuştu

Başrolünde Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman‘in bulunduğu Sherlock dizisi, ilk olarak 20210 yılında BBC One tarafından izleyicilerin beğenisine sunuldu. 4 sezondan oluşan dizi, gelmiş geçmiş en sevilen diziler arasında yer alıyor.

Dizi,  Arthur Conan Doyle’nin anlattığı hikayelerin televizyona uyarlanmış halidir. Şehirde cinayetlerin peşine düşen polis teşkilatının dahi bir beyne sahip olan Sherlock Holmes ve ev arkadaşı Doktor Watson’dan aldığı yardımlarla cinayetlerin çözümlenmesini konu almaktadır.

sherlock

Benedict Cumberbatch, Sherlock dizisinin 5. sezonu hakkında konuştu

Şu an Doctor Strange çekimlerinde olan ünlü oyuncu, bu zamana kadar birçok kez sorulmuş 5. sezon iddialarına şu şekilde cevap verdi:

“Bu soruyu cevaplayacak en yanlış kişi benim çünkü benim de Martin’in de takvimi dolu. Ama kim bilir? Belki bir gün, içime sinen bir senaryo yazılırsa dizi yerine film olarak da dönebiliriz. Ama şimdilik böyle bir şey mümkün değil.”

Ünlü oyuncunun da cevapladığı gibi şu an planlanan bir beşinci sezon bulunmamakta. Üstelik her iki oyuncunun da önünde birçok proje var.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.