the human voice

The Human Voice filminden kısa bir klip yayımlandı

Pedro Almodóvar’dan, Tilda Swinton’lu bir kısa film geliyor: The Human Voice

Ünlü yönetmen Pedro Almodóvar, ilk olarak 1930 yılında tiyatroda sergilenen oyun The Human Voice’ı kısa filme uyarlıyor. The Human Voice’ın başrolünde ise birçok filmle öne çıkmış yetenekli oyuncu Tilda Swinton var.

Tek sahnelik bu oyuna hayranlığı ile bilinen Almodóvar, “Women on the Verge of a Nervous Breakdown”ı da The Human Voice’tan esinlenerek yazmıştı.

svg%3E

Karantina sürecini evinde geçirmek zorunda kalan Almodóvar, üstünde çalıştığı projeleri tamamlama ve hayata geçirme fırsatı buldu. Temmuz ayında başlanan The Human Voice’ın çekimleri de bu ayın başında son buldu. Önümüzdeki hafta gerçekleşecek 77. Venedik Film Festivali’nde izleyicilerle buluşacak olan film için bekleyişler sürerken geçtiğimiz saatlerde Twitter üzerinden Swinton’ın ön planda bulunduğu bir klip yayımlandı.

The Human Voice, sevdiği adamla son kez telefonda konuşan ve onu terk etmemesi için ikna etmeye çalışan bir kadına odaklanıyor.

The Human Voice kaç dakika olacak?

Yönetmen Almodóvar, filmin yaklaşık 15 dakika olacağını söylese de The Film Stage tarafından yapılan açıklamalar, The Human Voice’ın yaklaşık 30 dakika olacağı yönünde. Ayrıca bu film, İspanyol yönetmenin ilk İngilizce filmi olacak.

Yeni gelişmeler için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

 

 

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.