the haunting of bly manor. seyrederiz

The Haunting of Bly Manor’un 2. fragmanı yayımlandı

Netflix orijinal dizilerinden olan “The Haunting of Hill House“, 2018 yılında Netflix’te yayımlanmıştı. Shirley Jackson’ın aynı adlı romanından uyarlanan ve Mike Flanagan‘ın yaratıcısı olduğu dizi, büyük beğeni toplamıştı. Çok geçmeden ikinci sezon onayı alan korku antolojisi, yeni sezona “The Haunting of Bly Manor” ismi ile devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda ilk fragmanı yayımlanan “The Haunting of Bly Manor”dan yeni fragman ise bugün geldi.

The Haunting of Bly Manor

Henry James’in “Turn of the Screw” romanından uyarlanan dizinin 2. sezonunun, Koronavirüs yüzünden erteleneceği düşünülüyordu. Ancak dizinin çekimleri, Koronavirüs pandemisi nedeniyle setlere ara verilmeden önce tamamlandığı için ertelenme riski ile karşılaşmadı.

“The Haunting of Bly Manor” konusu ve kadrosu

Her sezonunda farklı bir temaya yer vererek “antolojik” ilerleyen dizinin korku unsuru, bu sezon da hayaletler olacak. İki kardeşe bakmak ile görevli bir mürebbiyenin, konuk olduğu evde hayaletler görmesiyle başlayacak olan ve her bölümü farklı bir senaryodan oluşacak yeni sezonda, Henry James’in “The Turn of the Screw” (Yürek Burgusu) hikâyesi işlenecek.

 

the haunting of bly manor

Dizinin ikinci sezon başrolkerinde, ilk sezonda da izlediğimiz Nell ve Luke kardeşlere can veren Victoria Pedretti ve Oliver Jackson-Cohen bulunuyor. Aynı şekilde ilk sezondan Henry Thomas ve Kate Siegel da yeni bölümlerde karşımıza çıkacak. Yeni sezonda yer alan diğer isimler; T’Nia Miller, Rahul Kohli, Amelia Eve, Amelie Smith, Benjamin Ainsworth ve Catherine Parker olacak.

9 Ekim’de Netflix üzerinden izleyicilerle buluşacak The Haunting of Bly Manor’ın ikinci fragmana aşağıdan ulaşabilir, yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.