the undoing

The Undoing fragmanı yayımlandı

Jean Hanff Korelitz’in 2014 yılında yayımlanan romanından uyarlanan mini dizi “The Undoing”, HBO kanalında yayımlanacak. Ünlü isimleri bir araya getiren mini dram dizisinin yönetmen koltuğunda Susanne Bier oturuyor. Dizinin senaryosu ise David E. Kelley tarafından kaleme alınıyor.

25 Ekim 2020 tarihinde izleyici ile buluşacak olan dizinin başrollerinde; “Big Little Lies”, “Eyes Wide Shut”, “Moulin Rouge” ve “Bombshell” gibi yapımlarda bulunmuş Nicole Kidman; “Four Weddings and a Funeral”, “Love Actually” ve “Two Weeks Notice” yapımlarında boy göstermiş Hugh Grant; “Wonder” ve “A Quiet Place” yapımlarında yer almış çocuk oyuncu Noah Jupe; “The Hunger Games” ve “The Leisure Seeker” gibi yapımlarda yer almış Donald Sutherland bulunuyor.

Aynı zamanda kadroda; Édgar Ramírez, Lily Rabe, Matilda De Angelis, Noma Dumezweni, Ismael Cruz Córdova gibi isimler de yer almakta.

the undoing

“The Undoing” konusu

Grace (Kidman) ve Jonathan Fraser (Hugh Grant), kendileri için istedikleri tek hayatı yaşıyorlardır. Bir gecede hayatlarında büyük bir uçurum açılır: şiddetli bir ölüm gerçekleşir ve korkunç gerçekler ortaya çıkar. Grace, bir hayatı dağıtmalı ve çocuğu (Noah Jupe) ile ailesi için başka bir hayat yaratmalıdır.

Dizinin yeni yayımlanan fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.